Hoppa till textinnehållet

Kontaktpersoner

Här hittar du kontaktuppgifter till våra kontaktpersoner för privatpersoner och företag.

Katrineholm, Flen och Vingåker

Ansvariga chefer

Emil Gimlander
Chef Företag
0150-758 61


Linda Hurtig
Bitr. Chef Företag
0157-755 04
linda.hurtig@sormlandssparbank.se


Annika Bjernefalk

Chef Rådgivare Privat
0150-759 04

 

Vian Nagy

Chef Kundservice Katrineholm, Flen, Vingåker

0150-758 43

 

Företag

Kundcenter Företag – Öppet dygnet runt alla dagar
0771-350 350

Christoffer Lomberg
Kundrådgivare Företag
0150-758 41
christoffer.lomberg@sormlandssparbank.se


Mattias Orest
Kundrådgivare Företag
0151-524 107
mattias.orest@sormlandssparbank.se


Fredrik Strandlund
Kundrådgivare Företag
0150-759 17
fredrik.strandlund@sormlandssparbank.se

Stefan Andersson
Kundansvarig Företag

0150-759 93

stefan.andersson@sormlandssparbank.se

 

Jim Lindström

Kundansvarig Företag

0150-758 27



Mikael Lundén
Kundansvarig Företag
0157-755 28
mikael.lunden@sormlandssparbank.se

Emelie Brolin (föräldraledig)
Kundansvarig Skog och Lantbruk
0150-757 30
emelie.brolin@sormlandssparbank.se
 

Gerry Wahlqvist
Kundansvarig Skog och Lantbruk
0150-758 36
gerry.wahlqvist@sormlandssparbank.se

 

Birgitta Bäckman
Rådgivare Spara och Försäkra
0150-758 31
birgitta.backman@sormlandssparbank.se

Private Banking

Cathrine Gerdtman
Kundansvarig Private Banking
0150-758 02
cathrine.gerdtman@sormlandssparbank.se


Mats Larsson
Kundansvarig Private Banking 
0150-758 49
mats.larsson@sormlandssparbank.se

Premium

Caroline Dalhäll
Kundansvarig Premium
0150-759 25
caroline.dalhall@sormlandssparbank.se

 

David de Woul
Kundansvarig Premium
0150-759 27


Cecilia Fredriksson
Kundansvarig Premium 
0150-758 60


Jennie Fällman
Kundansvarig Premium
0150-758 66
jennie.fallman@sormlandssparbank.se
 

Jenny Lindblom
Kundansvarig Premium
0150-758 12
jenny.lindblom@sormlandssparbank.se
 

Karin Pettersson
Kundansvarig Premium
0150-758 13
karin.pettersson@sormlandssparbank.se


Saif Ullah 
Kundansvarig Premium
0151-524 122
saif.ullah@sormlandssparbank.se

Familjejurister

Annika Meedendorp

Familjejurist
0150-758 88

Nyköping och Oxelösund

Ansvariga chefer

Emil Gimlander
Chef Företag
0150-758 61
emil.gimlander@sormlandssparbank.se

Linda Hurtig
Bitr. Chef Företag
0157-755 04
linda.hurtig@sormlandssparbank.se


Christian Zonneveld
Chef Rådgivare Privat

 

Emelie Kåbring

Tf Chef Navet Kundservice

0155-757 68

emelie.kabring@sormlandssparbank.se

 

Ulrika Bergentoft Ericsson

Tf Chef Mötesplats ONYX

0155-756 88

Ulrika.BergentoftEricson@sormlandssparbank.se

 

Företag

Kundcenter Företag – Öppet dygnet runt alla dagar
0771-350 350


Armend Berisha

Kundrådgivare Företag
0155-756 22
armend.berisha@sormlandssparbank.se

Pia Inevik

Kundrådgivare Företag
0155-757 14
pia.inevik@sormlandssparbank.se

Linn Klingzell (föräldraledig)
Kundrådgivare Företag
0155-757 62
linn.klingzell@sormlandssparbank.se

Patrik Silverhall
Kundrådgivare Företag
0155-757 19
patrik.silverhall@sormlandssparbank.se

Linda Wallgren
Kundrådgivare Företag
0155-756 70


Magnus Ekman
Kundansvarig Företag
0155-757 22
magnus.ekman@sormlandssparbank.se

Daniel Jacobsson

Kundansvarig Företag
0155-757 47
daniel.jacobsson@sormlandssparbank.se

Mats Öhman
Kundansvarig Företag
0155-757 26
mats.ohman@sormlandssparbank.se

 

Emelie Brolin (föräldraledig)
Kundansvarig  Skog och Lantbruk
0155-757 30
emelie.brolin@sormlandssparbank.se


Lisa Säther

Rådgivare Spara och Försäkra
0155-757 10
lisa.sather@sormlandssparbank.se



Private Banking

David Fransson

Kundansvarig Private Banking 
0155-756 19
david.fransson@sormlandssparbank.se

 

Mikael Melin

Kundansvarig Private Banking 
0155-756 87
mikael.melin@sormlandssparbank.se

 

Premium

Linda Andersson
Kundansvarig Premium
0155-757 87
linda.andersson@sormlandssparbank.se

 

Anna Hultman

Kundansvarig Premium

0155-757 64

 

 

Caroline Thorslund
Kundansvarig Premium
0155-757 41
caroline.thorslund@sormlandssparbank.se

 

Damir Avdic

Kundansvarig Premium

0155-757 49